Sebapoznanie

Autor: Árpád Jozef Sala | 13.9.2012 o 2:12 | (upravené 28.10.2012 o 12:00) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  163x

Je mnoho bielych miest v našich vedomostiach ale tým najbelším, čiže tým najmenej známy miestom, je poznanie seba samého.

 

Sebapoznanie

je základom všetkého poznania

Cesta k sebapoznaniu má svoj počiatok pri vytváraní vhodného, životného prostredia na Zemi.

Vytvorenie vhodných podmienok pre život na zemi bola náročná tímová práca, ktorá sa nezaobišla bez presných výpočtov, ktoré žiaden zázrak ani evolučná náhoda nemôže nahradiť.

Rytmický pohyb jednotlivých objektov vo vesmíre je presne vypočítateľný vďaka tomu, že všetko podlieha zrozumiteľnému fyzikálnemu zákonu.

V dnešnej dobe je už veda a technika na takej úrovni,až je priam zarážajúce konštatovanie, že človek vlastne o sebe a dokonca celkove o živote v podstate nič nevie. Tvrdenie že vesmír a život v ňom sú stvorené spôsobom „buď svetlo“, ku ktorému sa o tri dni pozdejšie vytvorí zdroj svetla je práve tak naivné, ako je pavedecké tvrdenie, že vesmír a život v ňom vznikol z akéhosi veľkého tresku, z ktorého sa pod taktovkou dákej evolúcie vyvinul inteligentný život.

Človek sa nestáva človekom pretože sa ním narodil, je ním preto lebo ho na svoj obraz svojím príkladom vychováva človek. Každé dieťa si hľadá svoj vzor v najbližšom okolí a snaží sa ho napodobňovať po fyzickej aj psychickej stránke. Ak je človek primitívny, vychová primitíva. Ak je kresťan vychová kresťana. Ak je vedec vychová vedca. Ak sa o ľudské dieťa bude starať zviera, vychová z neho zviera so sebe-podobným správaním.

Vzorom pre prvého človeka bol jeho stvoriteľ, ktorý panenskú pôdu našej Zeme vopred nasýtenú potrebnými živinami osial semenami obojpohlavných rastlín, aby vytvorili kyslík potrebný pre život vyšších organizmov, ktoré sa mohli rozmnožovať samooplodnením. Dôvod bol jednoduchý kým nebolo kyslíku dostatok, nemohol tu žiť ani hmyz, ktorý by rastliny opeľoval. Ak jedného dňa ľudstvo bude chcieť osídliť Mars či inú planétu, bude musieť postupovať rovnako, krok za krokom na čase nezáleží za šesť dni to ani všemohúci nezvládne. Musíme si uvedomiť jedno, že fyzikálne zákony čiže zákony prírody musí dodržovať aj ten a hlavne aj ten najbožskejší Boh, ktorý je pre človeka nasledovania hodným vzorom. No keď už tu máme byliny, ktoré rastú ako z vody, musíme nasadiť kosačky inak sa nám premnožia i na nechcených miestach a namiesto životodarného kyslíku sa po planéte bude šíriť zápach hniloby. Tak nastal čas bylinožravcov a ako inak tiež obojpohlavných. Nakoľko tu rástli obrie traviny, potrebné na veľkovýrobu kyslíka, aj kosačky museli byť obrie. Bol to raj pre dinosaurov ako vyšitý. Aby sa však nepremnožili bolo potrebné nasadiť mäsožravé šrotovníky. Mäsožravým dinosaurom už bolo naprogramované aj požieranie vlastného druhu kvôli regulácii stavu. Keď už obrie traviny vytvorili dostatok kyslíka splnili svoj účel a mohli byť odstránené spolu so svojimi kosačkami a vek dinosaurov skončil. Ale ešte predtým tu boli vysádzané iné byliny a stromy v izolovanom prostredí mýtickej rajskej záhrady, v ktorej sa vytváralo aj potrebné budúce tvorstvo planéty včetne človeka. V počiatočnom štádiu sa všetky cicavce vytvárali v obojpohlavnej verzii.

Keďže genetický materiál nepochádza z tejto planéty musel sa postupne daným podmienkam prispôsobovať lebo úplne rovnaké životné podmienky nemožno vytvoriť. Nikde nenájdete dve rovnaké slnká ani planéty práve tak ako sa nenájdu dve navlas podobné snehové vločky. Organizmy si postupne vytvárajú obranné mechanizmy na neblahé podmienky sa aklimatizujú a postupne svojím potomkom odovzdávajú nahromadené genetické informácie potrebné k prežitiu. U obojpohlavných jedincov prechádza celý genetický materiál bezo zvyšku na potomka a tým sa prispôsobovanie urýchli. Obojpohlavný jedinci však podliehajú degenerácii, keďže vytvárajú sa neustále kópie, kópia kópii, kópia kópie z kópii, po istom počte množenia, začnú sa rodiť degenerovaný jedinci. Ten istý zákon je platný aj na bunky, ktoré sa množia delením a preto časom organizmy starnú.

Keď sa už všetky organizmy dostatočne prispôsobili podmienkam na zemi nastal čas nového tvorenia, čas rozdelenia pohlaví, čas jednopohlavných.

Z kvalitného obojpohlavného materiálu boli vytvorené jednopohlavné jedince a zbytok bol pre-nechaný recyklácii. Musíme si konečne uvedomiť, že zvieratá sú vlastne naprogramované stroje na presne určenú prácu a tak isto ako z kosačky sa nestane parný valec, ani zajac sa nepremení na vlka. V dnešnej dobe už nie je problém dokázať, že človek bol pôvodne hermafroditný, stačí sa pozrieť na chromozómy a veru aj na laika musí chromozóm Y pôsobiť akosi cudzorodo, ako tranzistor medzi elektrónkami. Chromozóm Ypsilon svojou veľkosťou a vnútornou štruktúrou je natoľko nápadne odlišný od ostatných, že kým žena má vo svojej genetickej výbave 46 chromozómov, muž ich má 45+1 chromozóm.

Pokiaľ obojpohlavný jedinci sú schopný vytvárať iba svoje kópie, jednopohlavný jedinci vytvárajú jedinečné a neopakovateľné originály.

Kým na žene nie je navonok viditeľný žiaden zásah, koža na jej tele je celistvá, na koži muža ostala viditeľná stopa po chirurgickom zákroku. Bežne sa stopa po chirurgickom zákroku nededí ale v tomto prípade bola urobená zámerná výnimka a bolo to uložené do genetickej pamäti, aby človeku neustále pripomínala, že vďačí niekomu za svoju existenciu. Penis muža od vrcholu až po análny otvor je poznačený reznou ranou. Na tomto mieste sú totiž kožné bunky presne také ako bývajú po chirurgickom reze nožom. Tento chirurgický zákrok je rovnako viditeľný aj u zvierat. V tele oboch jedincov, muža i ženy, sú viditeľné zakrpatené časti obojpohlavnej bytosti. Pýcha muža je vlastne implantát, ktorý ho zušľachťuje, podobne ako planú jabloň zušľachťuje štep. Podobnosť vôbec nie je náhodná. Proste povedané; „ Človek je vyšľachtená bytosť!“.

(Chuderka „Evolúcia“, určite si teraz kdesi v kúte zúrivo obhrýza nechty.)

Fyzickým vzhľadom žena ostala podobná hermafroditom ale aj po duševnej stránke zostala im podobná. Riadi sa inštinktom, intuíciou proste city sú jej doménou..

Netúži po zmenách má rada pevné istoty v krúživom rytme kolobehu.

Muž však vďaka chromozómu Y veci hodnotí svojím chladným, rozumným a tvorivým myslením, ktoré je zárukou pokroku v rytme špirály. Chlapci preto boli odlučovaní od matiek v predpubertálnom veku lebo ako nositelia jedného X chromozómu sú náchylný k ženskosti a spoločenstvo žien ho postupne na svoj obraz pretvorí. V mužskej spoločnosti si chlapci zvykali na mužné jednanie podľa uznávaného vzoru. Žena keďže nemá vo svojej genetickej výbave chromozóm Y nemôže pochopiť mužský spôsob tvorivého myslenia a preto nie je vhodnou vychovávateľkou pre chlapcov. Dievčatá pod vplyvom matiek, vyrastajú v citlivé ženy.

Deti v pubertálnom veku, keď si začnú uvedomovať svoju inakosť, vyhľadávajú spoločnosť rovnakého pohlavia a viacmenej to ostáva človeku aj v dospelosti. Muži majú svoje miesta stretnutia, (krčmy), práve tak ako ženy, (cukrárne), na ktorých opačné pohlavie neradi vidia. Manželské páry, ktoré sa stretávajú so zmiešanou spoločnosťou sú na najlepšej ceste k rozvodu. Skôr či neskôr sa navzájom začnú vnímať ako obmedzujúci prvok v živote.

Dnešné vierami preferované stereotypné ženské myslenie, ktoré ľpie na tradicionalizme udržiava svet v temnotách mysle, ktorá sa bráni pred akoukoľvek zmenou.

Mužnosť, ktorú nám dáva chromozóm Y je ukrytá v tvorivej mysli a nie v nohaviciach. Ten inštrument je len na pobavenie a relax a v opodstatnených prípadoch aj na plodenie. Muži majú vedieť a nie veriť. Nezabúdajme, že žijeme už v dvadsiatom prvom storočí a ak neodsunieme slepú vieru na slepú koľaj tak nikdy sa nám nepodarí vyrobiť myšlienkou riadený vesmírny koráb a naďalej budeme vyrábať tie dnešné vesmírne pramice. Živé organizmy sú až natoľko schopné prispôsobiť sa životným podmienkam, že občas vyvolávajú dojem toho, že sa premieňajú v iné druhy. Tento povrchný pohľad na vec vytvoril neblahú evolučnú teóriu, ktorá podobne ako vierovyznania udržiava myseľ v temnotách. Každý jeden druh bol vytvorený na určitú činnosť a ak ju robiť nemôže zahynie ale v iný druh sa nepremení.

Lietajúce mestá, sídla našich stvoriteľov, majú obmedzený priestor a preto sa ich obyvatelia nesmú rozmnožovať. Toto pravidlo platí aj pre človeka na zemi. Každý región je schopný uživiť iba určitý počet obyvateľov a každá osoba naviac ujedá z chleba spoločenstva čo v dôsledku viedlo k násilnému odstraňovaniu prebytočných jedincov, pôvodne formou rituálnej vraždy. Vojny a rôzne vnútroštátne rebélie sú len dôsledkom pre-množenia obyvateľstva.

Keď však synovia boží ako ich opisuje Biblia uvideli krásne dcéry ľudské zatúžili po nich a napriek zákazu súložili s nimi a veselo plodili potomkov. Za tento prehrešok boli zvrhnutý medzi ľudí a znemožnil sa im návrat medzi bohov. Lenže čistota rasy, čistota ľudských génov a práca miliónov rokov vyšla navnivoč. Žena podľahla zvádzaniu mimozemšťanov a zakázaný plod v maternici ženy, ktorý ľudstvo geneticky poškvrnil bol na svete. Toto bol ten pravý hriech dedičný.

Miesto zdravých detí, kvôli genetickým rozdielnostiam, rodili sa rôzny bastardi, ktoré nakoniec bolo treba vyhubiť.

Pozbieral sa len kvalitný materiál uložil sa do archy „Noema“ a zbytok bol zničený živlami.

Nastal čas exodu ľudstva, ktoré postupne upadá do spárov temnôt, pri hľadaní cesty do zasľúbenej Zemi. Zasľúbenou Zemou nebol ten kúsok na ktorom sa židia usídlili ale Zem na ktorej žijeme všetci a nevieme si ju vážiť. Nezabúdajme však, že ešte nám nebola daná len prisľúbená a ruku na srdce vi by ste tú Zem darovali takýmto dedičom ako sme mi?

Článok budem postupne doplňovať, preto si ho občas vyhľadajte.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Návrat Ščurka z basy k hokeju: vražda, klamstvá aj podozrenie z korupcie

Pôvodne mu hrozilo až 20 rokov. Prečo dostal hokejista Ščurko za brutálnu vraždu rozhodcu Mareka Liptaja len mierny trest.

SVET

Mexiko ničí ďalšie zemetrasenie. Má už 226 obetí

Tisíce ľudí utekali ulicami, padali aj budovy. Medzi obeťami sú aj deti.

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.


Už ste čítali?